Alex Limanówka: czy związek z obcokrajowcem ma szanse na przetrwanie?

Alex jest psychoterapeutą systemowym w trakcie szkolenia, coachem i mediatorem. W swojej praktyce zajmuje się najczęściej pomocą ekspatom adaptującym się w nowych krajach i terapią par – ze szczególnym umiłowaniem tych międzykulturowych.

Podzieliła się z nami swoimi obserwacjami na temat związków, które tworzą osoby wychowane w różnych krajach czy strefach kulturowych. Mówimy o tym, jakie szanse mają takie relacje (czy wiedzieliście, że takie związki przez dłuższy czas mają tzw. motyle w brzuchu?) i jakie zagrożenia na nie czekają (nawet w krajach geograficznie sobie bliskich oczekiwania odnośnie randki mogą być zupełnie inne). Ja sama dowiedziałam się z tej rozmowy bardzo wiele, więc i Was, niezależnie, czy jesteście w takiej sytuacji, czy nie, zachęcam do odsłuchania tego odcinka.

Partnerem tej rozmowy jest SkyShowtime, w którym to już dzisiaj możecie obejrzeć Asteroid City Wesa Andersona. Filmy tego reżysera to moim zdaniem świetny wybór na romantyczne spotkanie.

Film możecie obejrzeć tutaj: https://www.skyshowtime.com/watch/asset/movies/asteroid-city/60b4b637-2c41-30e7-9703-47251541cfce

Alex znajdziecie tutaj: https://relationshiptherapist.com/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *