Maciek Musiał: uczę się rozmawiać o seksie

Maćka nikomu przedstawiać nie trzeba, ale mimo wszystko napiszę tylko, że to utalentowany aktor z największą rzeszą fanek w każdym wieku.

Partnerem odcinka jest Storytel. To w tym serwisie już dzisiaj znajdziecie audiobooka, w którym Maciek zagrał jedną z głównych ról. Jest on częścią kampanii „Nie mówmy o seksie”, którą przy której Sotrytel łączy siły z Sexed.pl

To sześć historii, które przełamują tabu wokół seksualności. Opowiadają o realnych problemach, z którymi borykają się ludzie w każdym wieku.

Maćkowi w słuchowisku partneruje Sandra Drzymalska: Marta, choć kocha Piotra i jest z nim szczęśliwa, w trakcie seksu nie przeżywa orgazmów. Para nigdy nie poruszała tego tematu, bo Marta się wstydzi (nie była uczona, że kobieta może komunikować swoje potrzeby) i w czasie intymnych zbliżeń – symuluje. Piotr pozostaje więc w nieświadomości. Za namową przyjaciółki Kaśki Marta postanawia jednak załatwić tę trudną sprawę. Idzie jej to niezbornie, do tego dochodzi zamieszanie z wyjazdem do agroturystyki, gdzie Marta podejrzewa, że Piotr się oświadczy, podczas gdy on sam chce po prostu pochwalić się swoimi sukcesami. Wtedy wszystko się miesza. Piotr czuje się… oszukany. Marta zaś czuje się winna. Czy parze uda się zwalczyć ten intymny kryzys i mieć pozytywny finał?

Posłuchajcie, co do opowiedzenia na ten temat ma Maciek, a audiobooka posłuchacie już dzisiaj w Storytel!

Dziękuję matronkom za wsparcie podcastu: Ada Kruk, Monika Kula, Zuza Myszke.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *